Policjanci z Brześcia i Lubrańca dostali nowe radiowozy [ZDJĘCIA]

Fot. KMP Włocławek

Komendant Komisariatu Policji z Brześcia Kujawskiego oraz Kierownik Posterunku Policji w Lubrańcu uroczyście odebrali dwa nowe oznakowane radiowozy. W spotkaniu oprócz kadry kierowniczej wzięli udział przedstawiciele samorządów, którzy w połowie sfinansowali zakup radiowozów oraz Proboszcz Parafii z Brześcia Kujawskiego ks. Ireneusz Juszczyński i Kapelan włocławskich policjantów ks. Sebastian Osiński.

Dwa oznakowane ople astry kombi w środę (13.12.17) zostały uroczyście przekazane do służby. Uroczystość odbyła się na placu przed Komisariatem Policji w Brześciu kujawskim. W uroczystości oprócz kadry kierowniczej jednostki i policjantów udział wzięli przedstawiciele lokalnych samorządów, którzy sfinansowali w połowie otrzymane radiowozy, a także duchowieństwo.

Komendant Miejski Policji we Włocławku insp. Marcin Zaleśkiewicz podziękował przedstawicielom samorządów z Brześcia Kujawskiego, Lubrańca i Lubania za wszelkie wsparcie mundurowych. To właśnie przekazane pieniądze w kwocie 70 tys. pozwoliły na zakup sprzętu transportowego. Drugą połowę sfinansowała Komenda Główna Policji. Dodatkowo policjanci otrzymali dwie drukarki, urządzenie do sprawdzania stanu trzeźwości oraz latarki.

Przekazane radiowozy służyć będą mundurowym na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gmin podlegających działaniu Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim.   

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Władze samorządowe były bo się dołożyły a ile dołożyło się duchowieństwo?????

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.