Mężczyzna pokłuty ostrym narzędziem trafił na stół operacyjny. Bójka pomiędzy kibicami...? [KRAJ]

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności pokłucia ostrym narzędziem jednego z kibiców łódzkiej drużyny piłkarskiej. Do wyjaśnienia już zostały zatrzymane dwie osoby. Policjanci i załoga zespołu medycznego Oddziału Prewencji jako pierwsi udzielali pomocy pokrzywdzonemu. Stan mężczyzny jest nadal poważny.

19 sierpnia 2017 roku kwadrans przed rozpoczęciem meczu piłkarskiego przy al. Piłsudskiego w Łodzi, do policjantów przeprowadzających interwencję przy ulicy Tunelowej przyprowadzono zakrwawionego mężczyznę.

Funkcjonariusze natychmiast udzieli pomocy przedmedycznej poszkodowanemu, który miał na ciele cztery rany. Dowódca zabezpieczenia skierował również policyjna załogę zespołu medycznego, która do przyjazdu pogotowia udzielała zranionemu pomocy. 30-latek trafił bezpośrednio na stół operacyjny. Jego stan nadal jest poważny.

Równocześnie policjanci zaczęli wyjaśniać okoliczności powstania obrażeń u pokrzywdzonego. Ustalenia wskazywały, że do zdarzenia doszło na zapleczu pobliskiego sklepu. Do wyjaśnienia zatrzymano w rejonie ulicy Konstytucyjnej mężczyznę, który posiadał na ubraniu liczne ślady krwi a także etui po nożu. 34-latek w chwili interwencji miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu śledczy będą ustalać czy i jaki związek miał ze zdarzeniem.

Funkcjonariusze zatrzymali również 37-letniego właściciela sklepu, w którym doszło do zdarzenia. Obecnie trwa analiza zapisów monitoringu, policjanci docierają również do świadków tego zdarzenia aby jak najdokładniej odtworzyć jego przebieg.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.