Anioły pomocy społecznej również dla włocławian. Poznaj laureatów

Fot.:Łukasz Piecyk/Urząd Marszłkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Toruniu

W ramach tegorocznej edycji marszałkowskiego konkursu dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej „Stalowy Anioł” nagrody trafiły do dziesięciu osób oraz pięciu zespołów, przyznano także pięć wyróżnień.

Nagrody przyznawane są między innymi za tworzenie i realizowanie modelowych rozwiązań w zakresie opieki nad dzieckiem i rodziną, wdrażanie projektów aktywizacji i integracji społecznej osób wykluczonych, aktywizowanie i integrowanie wspólnot lokalnych oraz wspieranie sektora ekonomii społecznej i wolontariatu. Laureaci oprócz statuetek Stalowego Anioła i listów gratulacyjnych otrzymują nagrody finansowe.

W gronie osób uhonorowanych nagrodami znalazły się dwie włocławianki: Wiesława Balczewska - Prezes Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla Zawiśle oraz Barbara Schwarz - Wiceprezes Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „EUROINTEGRACJA”.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.