Pijany kierowca dachował na DW 265 [ZDJĘCIA]

W czwartek (09.10.) na drodze  wojewódzkiej prowadzącej z Baruchowa w kierunku Gostynina doszło do wypadku drogowego w którym uczestniczył samochód ciężarowy i osobowy. Jak się okazało kierujący osobówką miał ponad 2,5 promila i z obrażeniami trafił do szpitala.  Okoliczności wypadku, wyjaśniają włocławscy policjanci. 

Do zdarzenia doszło w godzinach południowych na drodze W-265 pomiędzy Baruchowem a Gostyninem. Na miejscu zdarzenia mundurowi wstępnie ustalili, iż 73-letni kierowca Forda podczas wymijania się z pojazdem Scania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok samochodu ciężarowego. Po odbiciu się od pojazdu Ford dachował. W wypadku ucierpiał kierowcy samochodu osobowego, który został odwieziony do szpitala. Przeprowadzona badanie trzeźwości kierującego samochodem ciężarowym dało wynik 0,0 promila, natomiast 73-letni mieszkaniec Warszawy miał ponad 2,5 promila alkoholu.

 Okoliczności i przyczyny zdarzenia, wyjaśniają włocławscy policjanci. Dodatkowo wobec 73-latka będzie prowadzone postępowanie dotyczące prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.

» Kalendarz imprez