TIR wypadł z drogi i wyłamał bariery. Pasażerowie Opla w szpitalu

Do groźnego wypadku doszło dziś na Drodze Krajowej 62 na dojeździe do ronda na Falbance. Scania, która jechała od strony autostrady w kierunku Włocławka wymijając się z Oplem Vectrą wypadła z drogi i wjechała do lasu. Natomiast osobówka jadąca w kierunku Brześcia Kujawskiego zderzyła się z barierami ochronnymi.

Wypadek wydarzył się tuż po godzinie 14 – tej. na łuku (skrzyżowaniu drogi od ul. Wiejskiej z DK62) DK 62 tuż za Włocławkiem.

Do zdarzenia na DK doszło tuż po godzinie 14 tej. TIR wymijając Opla Vectre wypadł z drogi, wyłamał bariery ochronne i wjechał do lasu. Auto osobowe uderzyło również w barierę. Dwie osoby z samochodu osobowego zostały poszkodowane – informuje Magdalena Betlińska rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku.

Opel Vectra miał doszczętnie zniszczony przód. Dwie osoby poszkodowane z osobówki zostały przewiezione do szpitala.

Droga Krajowa 62 była całkowicie zablokowana. Wielu kierowców, próbowało szukać objazdu przez Michelin.

Dołącz do nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.

» Kalendarz imprez