Brześć Kujawski rośnie w siłę. Rusza ŁOKIETEK BIZNES KLUB. Dołączysz?

W dniu 22 stycznia 2018 r.  w Urzędzie  Miejskim w Brześciu Kujawskim  zainaugurowano nową inicjatywę w powiecie włocławskim. Gminny Klub Sportowy „Łokietek” dołączył  do ogólnopolskiego projektu: Partnerskie Kluby Biznesu.

Udział w spotkaniu wzięli : burmistrz Brześcia Kujawskiego Wojciech Zawidzki, naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Promocji Tomasz Chymkowski, prezes Partnerskich Klubów Biznesu Radosław Rogiewicz, Vice-Prezes Gminnego Klubu Sportowego i Koordynator projektu „Łokietek Biznes Klub” Mariusz Kaczmarek.

Każda forma propagowania, nawiązywania kontaktów biznesowych jest przez nas mile widziana. Wierzę, że połączenie jej ze sportem da efekt podwójny. Mam nadzieję, że na terenie Brześcia Kujawskiego firmy będą wspomagać  i rozwój gospodarczy i sport - powiedział burmistrz Wojciech Zawidzki.

Jak podkreślił naczelnik Tomasz Chymkowski  oczekuje dobrej współpracy biznesu ze sportem, a także biznesu z miastem, która obecnie jest już możliwa dzięki Brzeskiej Strefie Gospodarczej, która znakomicie się rozwija.

Tomasz Chymkowski zapewnia, że w Brześciu Kujawskim jest doskonały klimat dla biznesu, a  w połączeniu ze sportem będą jeszcze lepsze efekty.

Według naczelnika doświadczenia w kraju są dowodem na to, że kluby działają i skupiają wokół siebie przedsiębiorców różnych branż.

Dzisiaj oficjalne podpisanie umowy. Pierwsze spotkanie dla przedsiębiorców odbędzie się w miesiącu lutym. Będzie to pierwszy lunch biznesowy. Czego się spodziewamy? Za biznesem idą pieniądze, jeśli są one to są możliwości rozwoju  sportu. My chcemy rozwijać sport dzieci i młodzieży, organizować  różne programy szkoleniowe. Nie tylko piłkę nożną ale i podnoszenie ciężarów, lekkoatletykę. Wszechstronność działania klubu „Łokietek” w najbliższym  czasie będzie coraz szersza.  Firmy ze strefy zainteresujemy spotkaniami. Z innych miast też będą przyjeżdżali na spotkania biznesowe - powiedział naczelnik Tomasz Chymkowski.

Zapytany o obawy dotyczące powodzenia projektu klubu „Łokietka” prezes Partnerskich Klubów Biznesu Radosław Rogiewicz skomentował:

Wszystko zależy od biznesu.  Nieważne czy jest to Brześć, Włocławek czy Toruń. Zaczynaliśmy od szkółki Gortata i udało się stworzyć coś fajnego. Wszystko zależy od zarządu, od działaczy, ich dobrej woli.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.