Łokietek Biznes Klub rusza pełną parą. Przyjdziesz na lunch biznesowy w Brześciu Kujawskim?

Gminny Klub Sportowy “Łokietek” jako pierwszy klub z powiatu włocławskiego, dołączył do ogólnopolskiego projektu pn. Partnerskie Kluby Biznesu.

Partnerskie Kluby Biznesu to projekt, który swoim zasięgiem objął już 15 klubów sportowych i instytucji z całej Polski, a należą do nich m.in. Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Olimpic Wrocław czy łódzka szkoła Marcina Gortata.

W chwili obecnej PKB zrzeszają ponad 2000 firm z całej Polski, które mają okazję nawiązywać kontakty biznesowe z innymi firmami z poszczególnych miast i klubów sportowych.

Więcej informacji na stronie http://partnerskieklubybiznesu.pl/

W ramach powyższej współpracy powstał w Brześciu Kujawskim nowy projekt pn. “Łokietek Biznes Klub”. W porównaniu do innych klubów sportowych, należących do PKB, może nie są sportową potęgą, ale poprzez prężny rozwój Brzeskiej Strefy Gospodarczej i firm z Brześcia Kujawskiego, mają niepowtarzalną okazję stworzenia przedsiębiorcom możliwości do rozwoju swoich firm.

Jako Klub Biznesu organizują raz w miesiącu lunch biznesowy, podczas którego każdy z obecnych ma możliwość zaprezentowania swojej działalności i w luźnej atmosferze nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Ponadto dla tych, którzy zdecydują się podjąć z nimi współpracę i staną się Klubowiczami, organizowane będą raz w miesiącu spotkania zamknięte, np. degustacja alkoholi czy wyjazdy integracyjne.

Każdy Klubowicz zostaje objęty opieką koordynatora, którego zadaniem jest pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, proponowanie rozwiązań dotyczących tego, jak zmniejszać koszty funkcjonowania firmy i zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług.

Pierwszy lunch biznesowy, na który zapraszają, odbędzie się już 8 lutego o godz. 16.00 w Restauracji Falborek w Brześciu Kujawskim.

Wystarczy zarejestrować się na stronie https://lokietekbk.evenea.pl/

W razie pytań należy  kontaktować się z koordynatorem projektu “Łokietek Biznes Klub” Mariuszem Kaczmarkiem, tel. 609 798 876.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.