Łokietek Brześć Kujawski zmierzył się z Lubienianką Lubień Kujawski [ZDJĘCIA]

W sobotnie popołudnie tj. 7 kwietnia 2018 r. swój kolejny mecz rozegrał GKS Łokietek Brześć Kujawski.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Na stadionie miejskim w Brześciu Kujawskim zawodnicy Łokietka pokonali POLCALC Lubieniankę Lubień Kujawski 3:2. Sobotni mecz był kolejnym meczem V ligi kujawsko-pomorskiej w sezonie wiosennym, a konkretnie czwartym spotkaniem rundy wiosennej rozgrywek.

Miniony rok zakończyliśmy w grupie IV. W tym momencie jesteśmy w V lidze piłki nożnej. W drużynie grają zawodnicy, którzy są mieszkańcami Gminy Brześć Kujawski. Staramy się bazować na wychowankach z naszego regionu. Najważniejsi są dla nas zawodnicy lokalni z Brześcia Kujawskiego, mamy potencjał, wspaniałą młodzież - powiedział prezes Tymoteusz Bołkowiec.

W składzie drużyny jest pięcioro piętnastolatków a za chwilę drużyna wzbogaci się o kolejnych dwóch piętnastolatków. Ponadto jest dwoje siedemnastolatków i dwóch osiemnastolatków. Obecnie skład ekipy to młodzi sportowcy.

Jak podkreślił prezes Bołkowiec pierwszy mecz rundy wiosennej rozegramy z CKS Zdrój Ciechocinek w Ciechocinku Łokietek przegrał 4:0, w drugim natomiast pokonał GKS Baruchowo 2:1. W trzecim spotkaniu Łokietek remisuje z Wisłą Dobrzyń 1:1.

Staramy się przygotowywać młodzież, ale na sukcesy trzeba poczekać to są młodzi zawodnicy - dodał prezes Tymoteusz Bołkowiec.

Szczególnymi gośćmi na meczu byli przedstawiciele Włocławskiego Stowarzyszenia OLIGO na czele z przewodniczącą Dorotą Madalińską.

Spotkanie ma na celu omówienie spraw dot. realizacji wspólnego projektu. Zaproszenie ze strony klubu Łokietek przedstawicieli OLIGO wiąże się także z możliwością bliższego poznania się. - powiedziała Justyna Gruszecka sekretarz Zarządu Gminnego Klubu Sportowego „Łokietek”.

Po rozegranym meczu wszyscy sportowcy zrobili sobie z przedstawicielami OLIGO wspólną fotografię.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.

» Kalendarz imprez

  • czwartek, 24 Maj, 2018
  • sobota, 26 Maj, 2018
  • niedziela, 27 Maj, 2018
  • niedziela, 27 Maj, 2018
  • czwartek, 31 Maj, 2018
  • niedziela, 3 Czerwiec, 2018
  • czwartek, 7 Czerwiec, 2018
  • niedziela, 10 Czerwiec, 2018