Potrącił rowerzystów. Policja z Brześcia Kujawskiego szuka sprawcy i świadków

Komisariat Policji w Brześciu Kujawskim prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło w dniu 28 stycznia 2018 roku na drodze W-268 w m. Kąty (gm. Brześć Kujawski). 

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 28 stycznia 2018 roku ok. godz. 6:40 w m. Kąty nn kierujący oplem corsą (kolor turkusowy, wersja trzydrzwiowa) potrącił pieszych, którzy prowadzili rowery. Do zdarzenia doszło kiedy piesi udzielali informacji o drodze dwóm kobietom poruszającym się nn pojazdem. W tym samym czasie z kierunku Wieńca poruszał się opel corsa, który uderzył w poszkodowanych, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Kobiety, które pytały o drogę po zdarzeniu odjechały bez pozostawienia żadnych danych. Kilka minut później kierujący oplem wraz z czterema pasażerami podjechał do poszkodowanych i kiedy otrzymał informację, że nic się im nie stało odjechał. Samochód opel corsa w wyniku uderzenia miał uszkodzony zderzak przednim przy lewym błotniku oraz urwane prawe zewnętrzne lusterko. 

Natomiast tego samego dnia (28.01.2018) po godzinie 16 policjanci z Brześcia Kujawskiego zostali powiadomieni przez rodzinę poszkodowanych o całym zdarzeniu i że jeden z uczestników odniósł obrażenia. W związku z koniecznością ustalenia dokładnych okoliczności prosimy świadków tego wypadku drogowego, a w szczególności dwie kobiety, które pytały się o drogę do Włocławka jadąc od Brześcia Kujawskiego  w stronę Wieńca o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr tel. 54/414-57-70, 600-830-071 lub tel. alarmowym 997. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brześciu Kujawskim, Stary Brześć 23.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.

» Kalendarz imprez