Święto Żuru Kujawskiego w Brześciu Kujawskim 2017. Tylu gwiazd w Starym Brześciu jeszcze nie było

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

17 czerwca na stadionie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu, odbędzie się już 7 edycja Święta Żuru Kujawskiego.

Tradycyjnie zabawa rozpocznie się o godz. 14.00 konkursem kulinarnym.

Już po raz siódmy zapraszamy na Święto Żuru Kujawskiego. Tradycyjnie odbędzie się konkurs kulinarny. W tym roku myślę, że pobijemy rekord jeśli chodzi o liczbę biorących udział w konkursie. Przewidujemy świetne nagrody. Serdecznie zapraszamy stowarzyszenia, reprezentacje kół gospodyń, gmin. Już wkrótce zostaną przekazane zaproszenia wraz z regulaminem do udziału w naszym konkursie - powiedział Tomasz Chymkowski Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i promocji w Urzędzie Miejskim w Brześciu Kujawskim, jednocześnie członek Zarządu Powiatu Włocławskiego.

Po podsumowaniu konkursu wielka zabawa z największymi gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej!

Jest w tym roku niespodzianka jak obiecałem Grupa Akcent z Zenkiem Martyniukiem wystąpi w Brześciu Kujawskim. Będą również klimaty góralskie pierwszej w Polsce formacji grającej góralskie disco polo, ale i młody nurt hip hop grupy B.R.O ("Mówiła mi", "Do utraty sił"). Późnym wieczorem show DJ. Pierwszy raz będziemy grali do godz. 2:00, miłośnicy zabawy będą mieli więcej czasu na rozrywkę-dodał naczelnik Tomasz Chymkowski.

O godzinie 18.00 na brzeskiej scenie przywitamy zespół AKCENT! O 19:30 wystąpi Kordian ("Dziewczyna z gór"). O 21:00 na scenie pojawi się NORBI ("Dziewczyny są gorące"), a o 22:00 zaprezentuje się B.R.O.

O 23:00 dla publiczności wystąpi DJ Nice + Ouadziu. Po wystpach artystów zabawa do 2:00 w nocy, dłużej o 2 godziny jak w ubiegłym roku.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiedz się więcej

Komentarze

Zawsze Święto Żuru jest na wysokim poziomie. Najlepsze gwiazdy , i tłumy ludzi , których nie ma gdzie indziej. Wszystko najlepiej przygotowane. Bierzcie przykład z Brześcia Kuj. Wspaniała zabawa i taka na pewno będzie w tym roku. Gratulujemy Brześciowi. Ja tam na pewno pojadę i będę się bawiła do rana.

Super gwiazdy jak zawsze.

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.