Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu. Zgłoszenia tylko do 3 marca !!!

3 marca br upływa termin nadsyłania zgłoszeń do V Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu.

24 marca 2017r. odbędzie się V Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, którego organizatorami są Gimnazjum im. Jana Pawła II, Samorząd Gminy Choceń oraz Choceńskie Centrum Kultury.

Celem Festiwalu jest prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów, propagowanie nauki języków obcych poprzez formę piosenki, promowanie aktywności twórczej wśród młodzieży. Tematem V Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej jest MUZYKA FILMOWA.

Do udziału Organizatorzy zapraszają uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy lubią śpiewać i chętnie łączą umiejętności wokalne z językowymi.

Uczestnictwo w festiwalu należy zgłosić do 03.03.2017r. wysyłając zgłoszenie pocztą lub na adres: zgloszenia_fpo@op.pl. Karta zgłoszeń oraz regulamin dostępne są na stronie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu www.gim-chocen.pl w zakładce „V Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu”.

Kontakt telefoniczny:

w sprawach organizacyjnych: p. Wioletta Krysztoforska: 790-770-409

w sprawach zgłoszeń do Festiwalu: p. Agata Wąsikowska: 665-734-778

E-mail: organizacja Festiwalu: festiwalchocen@wp.pl, nadsyłanie zgłoszeń: zgłoszenia_fpo@op.pl

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.