Festiwal Piosenki wkrótce w Choceniu. Weźmiesz udział?

23 marca 2018r. odbędzie się VI Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, którego organizatorami są Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu, Samorząd Gminy Choceń oraz Choceńskie Centrum Kultury i Biblioteka.

Celem Festiwalu jest prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów, propagowanie nauki języków obcych poprzez formę piosenki, promowanie aktywności twórczej wśród młodzieży.

Tematem VI Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej jest MUZYKA WSPÓŁCZESNA.

Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego p. Piotr Całbecki.

Organizatorzy do udziału zapraszają uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy lubią śpiewać i chętnie łączą umiejętności wokalne z językowymi.

Uczestnictwo w festiwalu należy zgłosić do 09.03.2018r. wysyłając zgłoszenie pocztą lub na adres: zgloszenia_fpo@op.pl.

Karta zgłoszeń oraz regulamin dostępne są na stronie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczak w Choceniu https://spchocen.edupage.org w zakładce ,,O szkole”.

Pytania dot. organizacji imprezy należy kierować na adres festiwalchocen@wp.pl. Informacji udzielają również nauczycielki Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu.

tel. 790 770 409 p.Wioletta Krysztoforska (w sprawach organizacyjnych),

tel. 665 734 778 p Agata Wąsikowska ( w sprawie zgłoszeń do festiwalu).

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Tags: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.