"Babskie Granie" w Smólniku. Kto zwyciężył?

W dniu 3 marca z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Uczniowski Klub Sportowy "START" oraz Zespół Szkół w Smólniku byli organizatorem Kobiecego Turnieju Badmintona Gier Podwójnych - "Babskie Granie".

Organizatorom zależało, by w turnieju uczestniczyły dzieci wraz ze swoimi mamami. Tak też się stało, ponieważ większość z 10 startujących w turnieju par deblowych były to pary mama - córka.

Turniej w fazie wstępnej rozgrywany był w systemie grupowym, a następnie zwycięskie deble walczyły w półfinałach o prawo gry o pierwsze miejsce.

Po dwugodzinnej walce okazało się, że najlepszą parą deblową były Aneta Michalska z córką Gabrielą - UKS "START" Smólnik. Drugie miejsce zajęły Anna Jankowska z córką Katarzyną, reprezentujące Stowarzyszenie "Autostrada" z Nowej Wsi. Trzecie miejsce zajęła Dorota Pietranek z córką Mają - UKS "START" Smólnik. Czwarte miejsce zajęła para Aleksandra Wojciechowska i Joanna Ulanowicz.

Jeszcze raz okazało się, że badminton jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu, a także integracji międzypokoleniowej.

Organizatorzy losowali wśród uczestniczek turnieju nagrody w postaci kart podarunkowych do drogerii "Rossmann", zapewnili też miejsce, gdzie uczestniczki turnieju mogły uzupełnić braki witamin w oczekiwaniu na następny swój mecz.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.