Bal Karnawałowy 2018 w Kruszynie [ZDJĘCIA]

Zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi w dniu 3.02.2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kruszynie bawili się na balu karnawałowym.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Frekwencja dopisała  i na próżno było szukać wolnego miejsca na parkiecie. Do Domu Kultury przybyło wiele dzieciaków nie tylko z Nowej Wsi i Kruszyna, ale  również Kruszynka, Koszanowa i wielu innych miejscowości.

Tak jak w latach ubiegłych zabawę karnawałową dla dzieci zorganizował radny z Nowej Wsi Janusz Nowok i wiceprezydent Magdalena Korpolak- Komorowska, którzy wspólnie przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji i niespodzianek, a bal poprowadziła Aneta Szadkowska przyjaciel sołectwa Nowa Wieś.

W czasie kiedy dzieciaki szalały na parkiecie opiekunowie mogli napić się kawy czy herbaty oraz skosztować smacznych pączków. Dla dzieciaków również serwowano pączki, watę cukrową i popcorn.

Czas upływał dzieciom na wesołej zabawie, a zadbali o to animatorzy. Były korowody, tańce w kółeczkach, konkursy, malowanie twarzy i wiele innych zabaw, w tym przeciąganie liny. W tej konkurencji było wiele radości a uśmiech towarzyszył dzieciom przebranym za bohaterów bajek i wielu innych wspaniałych postaci.

Wszyscy dzielnie walczyli o zwycięstwo. IV bal karnawałowy upłynął w miłej atmosferze i oczekiwaniu na kolejny. 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.