Zabiła swojego konkubenta. Na posesji miało dojść do awantury

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Namysłowa zatrzymali kobietę podejrzewaną o zabójstwo swojego konkubenta. Do zdarzenia doszło na jednej z posesji w powiecie namysłowskim. Funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kluczborku wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny. 60-latka usłyszała już zarzut zabójstwa. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Kobieta musi się teraz liczyć z kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotni wieczór, 8 lipca, na terenie powiatu namysłowskiego. Jak ustalili śledczy, na jednej z posesji doszło do awantury pomiędzy kobietą a mężczyzną, To wtedy mieszkanka powiatu namysłowskiego, miała zadać ranę kłutą swojemu konkubentowi. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Policjanci będący na miejscu przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli ślady i dowody w tej sprawie. Kryminalni wraz z prokuratorem wykonywali czynności w ramach śledztwa w sprawie o zabójstwo.

Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut zabójstwa. Na wniosek prokuratury sąd tymczasowo aresztował ją na 3 miesiące. 60-latce grozi teraz kara nawet dożywotniego więzienia.

Żródło: KWP Szczecin

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.