Jest okazja ! Atrakcyjne działki w Gminie Lubień Kujawski na sprzedaż

Znakomita informacja dla zainteresowanych kupnem działek na terenie Gminy Lubień Kujawski.

Atrakcyjne działki budowlane na terenie Gminy Lubień Kujawski wzbudziły zainteresowanie. Nabywcy będą mogli już budować swój własny dom. Władze miasta przeznaczyły kolejne działki do sprzedaży.

Burmistrz Lubienia Kujawskiego ogłosił przetarg ustny nieograniczony, który odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2017r. w Urzędzie Miejskim w Lubieniu Kujawskim przy ulicy Wojska Polskiego 29. Do postępowania mogą przystąpić wszyscy zainteresowani. Warunkiem udziału jest wniesienie określonego wadium. Na sprzedaż przeznaczono 5 niezabudowanych nieruchomości stanowiących własność gminy Lubień Kujawski położonych w miejscowości Kaliska na lotnisku w bliskim sąsiedztwie miasteczka, na rozwijającym się osiedlu. Nieruchomości są wolne od obciążeń.

Mam nadzieję, że polityka prorozwojowa naszej strefy gospodarczej przyciągnie nowych mieszkańców. Przygotowaliśmy działki pod zabudowę indywidualną i zostały sprzedane, dlatego do sprzedaży przeznaczyliśmy następne - powiedział burmistrz Lubienia Kujawskiego Marek Wiliński.

Cena wywoławcza działek w zależności od wielkości waha się w przedziale od 24.000,00 do 29,000,00 zł. + Vat. Do wylicytowanej ceny nieruchomości doliczony zostanie podatek VAT w wysokości 23 %. Zainteresowani zakupem działek mogą kontaktować się pod nr tel. (54) 28 44 320.Szczegóły na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Lubieniu Kujawskim.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.