Same gwiazdy i hity na Zakończenie Lata 2017 w Lubieniu Kujawskim. Tylu gwiazd na jednej scenie jeszcze nie było

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Szykuje się kolejna duża impreza w Lubieniu Kujawskim. Już 19 sierpnia br. w Amfiteatrze nad Jeziorem Lubieńskim odbędzie się Zakończenie Lata.

W Lubieniu wystąpią gwiazdy polskiej sceny: Tercet Egzotyczny, Power Play oraz Kordian.

Tercet Egzotyczny, znany także pod nazwą Isabela's Vocal Group – obok Trubadurów najstarszy działający polski zespół muzyczny, założony w 1963 roku, wykonujący muzykę w stylu latynoamerykańskim. Wokalistką zespołu od 1963 roku jest Izabela Skrybant-Dziewiątkowska.

Power Play został założony w 2001 w Zamościu przez wokalistę, lidera formacji oraz autora tekstów i muzyki Sylwestra Gazdę. Zespół tworzy własną muzykę od 2009 roku. Skład zespołu zmieniał się przez lata i aktualnie tworzą go trzy osoby. Formacja wydała pięć albumów i dwa single. Pierwszym przebojem zespołu była piosenka „Zawsze coś (oj tam, oj tam)” z 2011 roku”. Inne przeboje zespołu to „Banan”, „Wirtualny światek”, „Bez Ciebie”, „Wole Ole”, „Nie bo nie”, „Chce się żyć”, „Skok w Bok”, „Kochaj mnie” czy „Na zawsze”,” Najpiękne” oraz jego najnowszy przebój „Co ma być to będzie”. W 2012 roku zespół otrzymał nagrodę w kategorii Teledysk Roku 2012 przyznawaną przez stację telewizyjną TV.Disco, a zespół nominowany był także w kategoriach Przebój Roku i Wykonawca Roku.

Trzecią gwiazdą, która pojawi się nad Jeziorem Lubieński będzie Kordian. Grupa wykonuje piosenki disco polo w stylu góralskim. Największe przeboje grupy to „Dziewczyna z gór”, „Wina dzban” czy „Daj daj kochana”.

Program:

17:00 – Spektakl dla dzieci. „W miejskiej Dżungli” oraz animacje dla dzieci

19:00 – Tercet Egzotyczny – legenda polskiej muzyki rozrywkowej

21:00 – Power Play – znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości

22:00 – Kordian – zespół z pasją

23:00 – Zabawa taneczna z DJ.Robo

Dodatkowo:

Darmowa grochówka

Przejażdżki łodzią ratunkową OSP w Lubieniu Kujawskim

Darmowe atrakcje dla dzieci

Komentarze

Fakt tyle gwiazd to jeszcz w Lubieniu nie było. Ale najwiekszy hit przed nami.Przewiduje się występ pani Robaczewskiej w przyszłym roku

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.