Wspólne „biesiadowanie”: Zakrwawiony 46-latek siedział przed blokiem …

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Najprawdopodobniej zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowi usłyszy 59-letni mężczyzna. Sprawca najpierw pił alkohol z poszkodowanym, następnie dotkliwie uderzył go rozbitą butelką. Policjanci zatrzymali pijanego sprawcę, który trafił do policyjnego aresztu.

W poniedziałek (24.08) wieczorem, około godz.21 dyżurny włocławskich mundurowych otrzymał zgłoszenie od jednej z mieszkanek m. Kazanie, że przy bloku siedzi zakrwawiony mężczyzna.

Kiedy policyjny patrol dotarł na miejsce okazało się, że sytuacja wyglądała bardzo niepokojąco. Okazało się bowiem, że do szpitala trafił już 46-letni mężczyzna z bardzo poważnymi obrażeniami ciała.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, że w okolicach sklepu dwóch mężczyzn, w wieku 46 i 59 spożywało alkohol. W pewnym momencie, z niewiadomych przyczyn doszło między nimi do nieporozumienia. 56-latek kawałkiem stłuczonej butelki zaatakował 46-latka, na skutek czego doznał on bardzo poważnych obrażeń.

56-latek został zatrzymany przez mundurowych. Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu miał złożyć stosowne wyjaśnienia. Nie jest wykluczone, że usłyszy zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Grozić może za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.

» Kalendarz imprez