Zwłoki bez głowy i inne tragedie 2014 roku we Włocławku i okolicach

Rok 2014 to nie tylko rozrywka i imprezy to również tragiczne wypadki. Rok 2014 obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń.

Już w Nowy Rok doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Morzyce (gm. Lubień Kujawski) . Kierujący Fiatem stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo [czytaj więcej kliknij tutaj].

Również w styczniu doszło do bardzo poważnego wypadku na DK 62 w m. Józefowo z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. W wypadku ucierpiały dwie osoby [czytaj więcej kliknij tutaj zdjęcia].

W lutym tragicznie w miejscowości Turza Wilcza (gm. Tłuchowo) gdzie potrącony rowerzysta poniósł śmierć na miejscu [czytaj więcej kliknij tutaj].

Podobnie było w m. Krojczyn(gm. Dobrzyń nad Wisłą), tyle że tym razem potrąconym był pieszy mężczyzna, który zginął na miejscu [czytaj więcej kliknij tutaj].

Największą tragedią tego miesiąca można było uznać śmierć dwóch młodych mężczyzn, którzy zginęli na „Jedynce” w Lubieniu Kujawskim. Volkswagen golf zjechał na przeciwległy pas zderzając się z nadjeżdżającym autobusem PKS . Do wypadku doszło pod koniec lutego 2014 r. [czytaj więcej kliknij tutaj zdjęcia].

W miejscowości Krowice (gm. Lubraniec), jadący rolniczym ciągnikiem 45-letni mężczyzna wypadł z kierowanego przez siebie pojazdu i wpadł pod jego koła. Na skutek odniesionych obrażeń zginął na miejscu [czytaj więcej kliknij tutaj].

Do tragicznego wypadku doszło również 8 marca w Skibinie na drodze krajowej nr 62. W zderzeniu  osobowej Lancii z motocyklem Yamaha śmierć poniósł 43-letni motocyklista  [czytaj więcej kliknij tutaj].

15 marca na wysokości ul. Żwirowej we Włocławku doszło do tragicznego wypadku kolejowego. Mężczyzna w wieku około 40 lat został śmiertelnie potrącony przez pociąg [czytaj więcej kliknij tutaj].

Natomiast 27 marca przy ul.Okrzei doszło do tragicznego wypadku gdzie kierujący skuterem wpadł pod koła TIRa [czytaj więcej kliknij tutaj].

14 kwietnia na drodze wojewódzkiej Kowal-Gostynin doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął 23-letni kierowca osobowego BMW [czytaj więcej kliknij tutaj].

Do tragedii doszło 22 kwietnia na prostym odcinku drogi w miejscowości Bobrowniki, gdzie 19 – letni mężczyzna chciał sprawdzić motocykl. Rozpędzając Suzuki 600 nagle stracił panowanie nad maszyną. Zginął na miejscu [czytaj więcej kliknij tutaj].

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło w lipcu miejscowości Polówka (droga między Wieńcem a Osięcinami), gdzie kierujący pojazdem renault  najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem [czytaj więcej kliknij tutaj].

Do bardzo poważnego w skutkach doszło w sierpniu we Włocławku, gdzie kierujący i pasażer skutera najpierw trafili do szpitala. Potem niestety 19-letni pasażer skutera zmarł w szpitalu w godzinach rannych z powodu ciężkich obrażeń głowy [czytaj więcej kliknij tutaj].

We wrześniu drzewo tragicznie przygniotło 4 letnią dziewczynkę w Gminie Wielgie [czytaj więcej kliknij tutaj]. W Nowym Ciechocinku natomiast mężczyzna nieszczęśliwie wszedł pod koła TIRa [czytaj więcej kliknij tutaj]. W gminie Chrostkowo 56 latka przygniótł tragicznie ciągnik rolniczy [czytaj więcej kliknij tutaj].

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 3 listopada na prostym odcinku drogi żużlowej w miejscowości Chodorążek, w gminie Lipno. Z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu, a następnie dachował. 32-latek kierujący audi poniósł śmierć na miejscu [czytaj więcej kliknij tutaj].

W listopadzie w m. Balin znaleziono zwłoki bez głowy. Co się stało tłumaczył nam Krzysztof Rogoziński z policji w Rypinie [czytaj więcej kliknij tutaj].

Nie obyło się  bez tragedii w grudniu, również w okresie świąt Bożego Narodzenia. Najpierw otrzymaliśmy informację o śmiertelnym wypadku na torach na Zazamczu we Włocławku [czytaj więcej kliknij tutaj]. Następnego dnia zelektryzowała wszystkich śmierć 41 letniego mężczyzny w płomieniach własnego domu[czytaj więcej kliknij tutaj]

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.