18-latek dachował BMW. Jechał z 15 latką

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Niebezpiecznie wyglądające zdarzenie drogowe, okazało się kolizją. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 18-latkowi, a o dalszych jego „losach” zadecyduje Sąd.

Funkcjonariusze włocławskiej „drogówki” na wezwanie otrzymane w środę (08.07.) ok. 16.50, pojechali na obrzeża Włocławka. Na miejscu okazało się, że  18-letni kierowca BMW jadąc z ronda Falbanka w kierunku ul. Jana Pawła II dachował swoim pojazdem. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków jazdy, co skutkowało zarzuceniem pojazdu, zjechaniem na pas zieleni i dachowaniem na przeciwległym pasie ruchu.

Trzeźwy 18-latek jechał z 15-letnią pasażerką. Na miejsce przybyła karetka pogotowia. Nikt nie został przewieziony do szpitala.

Policjanci  zatrzymali uprawnienia 18-latkowi, który posiadał je od zaledwie miesiąca. Ponadto skierowali wniosek do Sądu, który orzeknie o dalszych konsekwencjach, dotyczących tej kolizji.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.