40 tysięcy do wzięcia. Zobacz dla kogo

W ramach realizacji projektu „BIZNES NA START!” finansowanego ze środków Unii Europejskiej, mieszkańcy Włocławka mogą skorzystać z bezzwrotnych dotacji na założenie własnej firmy.

W ramach projektu można otrzymać pomoc finansową w wysokości do: 40 000 zł oraz inne formy wsparcia, które obejmują: bezzwrotną dotację na założenie działalności: 23 390 zł, bezzwrotną pomoc finansową na pokrycie bieżących wydatków firmy do: 1 400 zł/m-c wypłacaną przez pierwszych 6-12 miesięcy prowadzenia firmy, bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia działalności gospodarczej, zapewnienie materiałów szkoleniowych; bezpłatne doradztwo i pomoc specjalistów w zakresie: przygotowania biznesplanu, podatków, rozliczeń z ZUS, itp.,; wsparcie w postaci zajęć grupowych z psychologiem przed rozpoczęciem działalności gospodarczej.

Udziału w projekcie mogą zgłaszać:

osoby bezrobotne lub bierne zawodowo po 29 roku życia (ukończone 30 lat),

osoby mieszkające na ternie powiatów: włocławskiego, aleksandrowskiego, lipnowskiego, radziejowskiego oraz miasta Włocławek, w szczególności: osoby powyżej 50 r.ż., osoby długotrwale bezrobotne, osoby z niepełnosprawnościami.

Więcej informacji na ten temat: www.biznesnastart.ac-expert.pl.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.