CYKLON Dieter nadciąga nad Polskę! Odczujemy go również we Włocławku?

Mrozy i towarzyszący im smog powoli dobiegają końca. W środę ma nastąpić gwałtowna zmiana pogody, również na terenie regionu kujawsko-pomorskiego – alarmują meteorolodzy. Do kraju nadciągną cieplejsze masy powietrza, ale przyniosą ze sobą spore opady śniegu oraz silny wiatr. A wszystko to za sprawą  nadciągającego z północy cyklonu Dieter. 

Dołącz do nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

TVN Meto donosi, że Polskę nawiedzi Cyklon Dieter. W najbliższym czasie możemy się spodziewać dość gwałtownej zmiany aury. Dziś i jutro pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przewiduje, że na Kujawach i Pomorzu powieje  w porywach nawet do 80 km/h.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy informuje, że na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego od godz. 07:30 dnia 11.01.2017 do godz. 07:30 dnia 13.01.2017 prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, z kierunków południowych.

Silny wiatr miejscami powodować będzie zawieje i zamiecie śnieżne.

W ciągu dnia prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.