Czasowa organizacja ruchu we Włocławku. Od kiedy?

Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Nowej Wsi informuje o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu wg projektu nr KM.7220.189/2017 z dnia 10.07.2017r. od 17.07.2017r. na czas budowy "Przebudowa ulic Sokolej, Parkowej, Sarniej oraz Sasankowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa dróg gminnych ".

Planowany termin zakończenia - 11.09.2017r.

Przypomnijmy: przeprowadzone przez Urząd Miasta postępowanie przetargowe na przebudowę ulic Sokolej, Parkowej, Sarniej i Sasankowej podzielone było na 2 zadania.

W zadaniu nr 1 obejmującym przebudowę ulicy Sokolej, Parkowej oraz Sarniej najkorzystniejszą ofertę złożyło Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, z ceną brutto wynoszącą 789.206,58 zł. Przebudowa ulicy Sokolej obejmie ok. 458 metrów w zakresie przebudowy nawierzchni i utwardzenia poboczy, przebudowa ulicy Parkowej obejmie ok. 184 metry na odcinku od skrzyżowania z ul. Brzezinową do skrzyżowania z ul. Lipową w zakresie przebudowy nawierzchni oraz chodników, przebudowa ulicy Sarniej obejmie ok. 295 metrów na odcinku od skrzyżowania z ul. Brzezinową do skrzyżowania z ul. Świetlaną w zakresie przebudowy nawierzchni oraz chodników.

W zadaniu nr 2, przedmiotem którego jest przebudowa ulicy Sasankowej, najkorzystniejszą ofertę złożyła Firma Inżynieryjno-Drogowa Drogtom, z ceną brutto 139 073,11 zł. Przebudowa ulicy Sasankowej to ok. 124 metry od skrzyżowania z ul. Witoszyńską do dojazdu do ostatniej posesji przed rzeką Zofijką, w zakresie przebudowy nawierzchni i umocnienia poboczy.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.