Doda wkrótce wystąpi we Włocławku

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Gwiazdą wieczoru w Klubie Million będzie Doda, która wystąpi z zespołem w koncercie na żywo.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiedz się więcej

Doda, właściwie Dorota Rabczewska wystąpi we Włocławku 18 marca 2017 roku. Piosenkarkę wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka w koncercie na żywo zobaczycie w Klubie Million.

W latach 2000–2006 wokalistka zespołu Virgin nagrała trzy albumy studyjne: Virgin (2002), Bimbo (2004) oraz Ficca (2005). Z płyt pochodzą takie przeboje jak „Dżaga”, „Znak pokoju”, z którym zespół zdobył Słowika Publiczności na Festiwalu w Sopocie, „Szansa”, z którym wygrali konkurs Premiery na Festiwalu w Opolu, oraz „2 bajki”.

W 2007 Doda rozpoczęła karierę solową i wydała dwa albumy studyjne: Diamond Bitch (2007) promowany przebojami „Katharsis” i „Nie daj się”, który zapewnił jej zwycięstwo w konkursie na „polski hit lata 2008” podczas Sopot Hit Festiwalu, oraz 7 pokus głównych (2011).

W 2016 zespół Virgin został reaktywowany i wydał swój czwarty studyjny album Choni.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.