Idą święta. Przygotuj się do nich na wyjątkowych warsztatach [ZDJĘCIA]

Trwają włóczkowe spotkania w Centrum Kultury Browar B we Włocławku. Zrób to sam na szydełku i na drutach.

Piękne i praktyczne przedmioty: bombki, aniołki, serwetki, rękawiczki pieski, kotki i wiele, wiele innych, to pomysły pań, które spotykają się w Bowarze B i szydełkują te "cudeńka".

Warsztaty prowadzone są przez pasjonatkę Wiesławę Floryńską. Podczas rozmowy z paniami dowiedzieliśmy się, że robótki dają im możliwość łączenia przyjemności z twórczą pracą pozwalającą na wytworzenie przepięknych i zarazem praktycznych przedmiotów.

Jak podkreśliła Wiesława umiejętność tworzenia własnych pomysłów i wykonania ich ręcznie to nie jest to samo co ich zakup w jakimkolwiek markecie, ponieważ ten produkt posiada duszę i serce, które wkłada w nie wykonujący dzieło.

Poza tym jest to wielka przyjemność i satysfakcja jak podkreślają uczestniczki zajęć zgromadzone wokół stołu, na którym znajdują się ozdoby. Są one szczęśliwe i cieszą się, że wydziergają wymarzoną czapkę, szal, chustkę, serwetę czy rękawiczki, które są nietuzinkowe, ale jedyne w swoim rodzaju.

Spotkania zainicjowała Lidia Piechocka-Witczak dyrektor Centrum Kultury Browar B we Włocławku już w 2015 roku i nadal cieszą się zainteresowaniem.

Jeśli i ty chcesz uczestniczyć w wytworze artystycznych przedmiotów możesz zgłosić się do Browaru B w którym jest Wiesława Floryńska, która zapewni ci fachową pomoc i wiedzę w tym zakresie.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.