Koncerty, kabarety i sportowe emocje !!! Zobacz zdjęcia z weekendu

Fot. promocjewloclawskie.pl

Wielu emocji dostarczył miniony weekend mieszkańcom Włocławka i okolic. Wszystkich, których ominęły weekendowe atrakcje, zapraszamy do obejrzenia naszych fotorelacji.

W sobotę w Hali Mistrzów we Włocławku z okazji Dnia Kobiet miała miejsce Gala Disco Polo 2017. Na koncercie wystąpiło wiele topowych zespołów m.in. Zenek Martyniuk i Akcent, Piękni i Młodzi, MIG, Lon & Junior, After Party, Playboys, Defis, Extazy,  Camasutra.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Hala Sportowa Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji  w Baruchowie wypełniła się  po brzegi w dniu 11 marca 2017 r. W ramach obchodów Dnia Kobiet  znani i lubiani przedstawiciele polskiej sceny kabaretowej rozbawili  700 osobową publiczność. Kabaret Smile i Jurki wystąpili w Gminie  Baruchowo  po raz pierwszy wprawiając w doskonały nastrój przybyłych gości. W sobotni marcowy wieczór śmiechu było co niemiara.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

W minioną sobotę w świetlicy OSP w Świętosławiu odbyła się już po raz drugi „Biesiada po Sąsiedzku”. Był to dzień pełen niespodzianek i atrakcji.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

W niedzielę Brzeskim Centrum Kultury z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert zatytułowany "Kobieta w piosence". Podczas  koncertu zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać piosenek  w wykonaniu wokalistek Koła Wokalnego "Gama".

Fotorelacja tutaj (kliknij)

12 marca 2017 roku świętowano również Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kruszynie. W programie znalazł się: występ wokalno-kabaretowy w wykonaniu Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kruszynie, warsztaty z Fundacją Różowa Wstążka, porady wizażysty, pokazy fryzjerskie, Tai Chi.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Od czwartku do niedzieli na obiektach OSiR Włocławek rozgrywany był międzynarodowy turniej piłki nożnej (rocznik 2001 i młodsi). Zawodnicy rozegrali w tym czasie 108 meczów. W niedzielę w Hali Mistrzów wręczono puchary i nagrody. W końcowej klasyfikacji I miejsce zajął MOSP Białystok, na II miejscu uplasowała się Baltika Kaliningrad, a III miejsce przypadło GOSSM Zielona Góra.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiedz się więcej

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.