Kradzież rozbójnicza i bójka z ochroniarzem we Włocławku

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Włocławscy policjanci zatrzymali 19-latka, który dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (27.12.) około godziny 20 w jednym ze sklepów przy ulicy Kaliskiej we Włocławku. Z ustaleń wynika, że dwóch mężczyzn weszło na teren sklepu i jeden z nich zabrał z półki dwie butelki alkoholu, za które nie miał zamiaru zapłacić. Po wyjściu poza kasy jeden z pracowników sklepu zauważył to i zainterweniował.

Mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie i doszło do szarpaniny z ochroniarzem, który został uderzony z pięści i kopnięty w plecy. Widząc taki rozwój sytuacji drugi ochroniarz będący w sklepie przybiegł i pomógł ująć agresywnego mężczyznę do czasu przyjazdu patrolu. Drugi z mężczyzn wykorzystał fakt szarpaniny i opuścił sklep.

Policjanci zatrzymali agresywną osobę, którą okazał się 19-letni mieszkaniec Włocławka. Po przewiezieniu do komendy sprawdzono stan trzeźwości i okazało się, że ma ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.