Lewica tworzy mapę potrzeb włocławian. Chcą poznać oczekiwania mieszkańców

To już 3 spotkanie Klubu Radnych SLD Rady Miasta Włocławek z mieszkańcami. Tym razem radni tj. w dniu 17 maja 2017 r. spotkali się w Gimnazjum nr 14, Plac Staszica 1 we Włocławku. Przybyli mieszkańcy mogli skorzystać z ankiety, na której każdy mógł pisemnie zgłosić swoje propozycje, którymi radni SLD mieliby się zająć.

Taką mamy filozofię, tak staramy się działać dla mieszkańców. Jesteśmy Państwa reprezentantami, Naszym celem jest realizacja  wniosków,  spostrzeżeń  i propozycji obywateli naszego miasta. Aby dobrze służyć mieszkańcom musimy wiedzieć jakie Państwo macie oczekiwania  - powiedział na wstępie przewodniczący Krzysztof Kukucki.

Przewodniczący Rady Miasta Włocławek Krzysztof Kukucki szczegółowo omówił realizację 36 punktowego porozumienia programowego podpisanego z prezydentem Markiem Wojtkowskim, które zostało zawarte 16 stycznia 2017 roku. Ponadto przedstawiono osiągnięcia SLD w mijającej kadencji.

Wśród podejmowanych przez mieszkańców tematów pojawiły się kwestie dotyczące budowy mieszkań, czystości w mieście, zanieczyszczeń powietrza, komunikacji miejskiej, spraw edukacyjnych.

To już 3 spotkanie w cyklu wiosennym. Radni spotkali się już z mieszkańcami Zazamcza i Małego Południa, Śródmieścia,  Osiedla Kazimierza Wielkiego, a kończą cykl spotkaniem  z mieszkańcami z Osiedla Południe.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.