Lubisz samochody i szybką jazdę? Weź udział w Auto Slalomie!

Automobilklub Włocławski zaprasza na III Rundę MOB PZM w Autoslalomie. Impreza odbędzie się 22 czerwca 2014 na parkingach przed Halą Mistrzów i jest jedną z imprez towarzyszących obchodom Dni Włocławka.

Na pewno część  Włocławian, która uczestniczyła w zawodach w tamtym roku pamięta jak wyglądał przebieg imrezy. Dla tych kótrzy nie mieli okazji brania w niej udziału przypominamy ich formułę. Autoslalom polega na przejechaniu w jak najszybszym czasie wyznaczonej pachołkami (bramkami) trasy, która będzie biegła przez parkingi  przed Halą Mistrzów oraz wokół niej. Każdy z uczestników będzie mógł trzykrotnie zmierzyć się z torem przygotowanym przez organizatorów. Najlepsze dwa czasy  przejazdu brane są pod uwagę w klasyfikacji końcowej.

W imprezie może wziąć udział każdy kto posiada samochód i ma chęć spróbować swoich umiejętności na zakmniętym terenie ścigając się z doświadczonymi i mniej doświadczonymi uczestnikami. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz ważne ubezpieczenie NNW.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Automobilklubu Włocławskiego.

Impreza dofinansowana ze środków Gminy Miasta Włocławek.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.

» Kalendarz imprez