"Miłość niejedno ma imię". Wyjątkowy pomysł na Walentynki we Włocławku

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Walentynki są symbolicznym świętem kojarzonym z miłością, sympatią i przyjaźnią. W takim dniu pamiętajmy też o istnieniu zwierzaków, które tej miłości potrzebują na co dzień.

Z tego powodu postanowili Walentynki świętować także w Schronisku pod hasłem: "Miłość niejedno ma imię".

Schronisko dla Zwierząt we Włocławku zaprasza wszystkich, którzy chcą spędzić oryginalnie Walentynki, na dni otwarte 13-14.02.2016r., w godzinach od 12.00 do 17.00.

W ten wyjątkowy dzień zachęcają wszystkich by dali trochę swojego czasu i serca bezdomnym zwierzętom. Nie ma nic lepszego niż podzielenie się własną miłością i uczuciem z innymi. Może ktoś tego dnia zakocha się w którymś ze zwierzaków i zabierze go do domu, kto wie…

Schronisko organizuje także walentynkowy konkurs fotograficzny pod tytułem: „Do serca przytul psa, weź na kolana kota...”

Zapraszamy do udziału wszystkich Włocławian, którzy adoptowali swoje ukochane czworonogi ze schroniska we Włocławku, bądź z innego schroniska na terenie naszego kraju.

Partnerami akcji są:

-MULTIKINO WŁOCŁAWEK,

-Internetowy sklep „Kot w worku” www.kot-w-worku.pl ,

- Sklep zoologiczny „Miś” Włocławek.

Partnerzy, dla zwycięzców konkursu fotograficznego, ufundowali nagrody. Multikino – podwójne wejściówki do kina, natomiast sklepy zoologiczne upominki dla zwierząt.

Wystawa fotografii pt. „Do serca przytul psa, weź na kolana kota…” odbędzie się w Multikinie w dniach 12-13-14.02.2016.

W tych dniach na terenie Multikina we Włocławku odbędzie się także zbiórka pieniędzy, które pomogą w zakupie aparatu RTG do schroniskowego gabinetu weterynaryjnego.

Zdjęcia można nadsyłać do dnia 11 lutego 2016 roku, do godziny 20.00. Więcej szczegółów dotyczących samego konkursu fotograficznego znajdziecie na Facebooku: „Do serca przytul psa, weź na kolana kota - konkurs fotograficzny”.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.