Multimedialny węzeł przesiadkowy powstanie we Włocławku

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Już niebawem ma być gotowy projekt zintegrowanego węzła przesiadkowego, który powstanie na terenie włocławskiego dworca PKP/PKS.

Urząd Miasta wyłonił wykonawcę opracowania pełnobranżowej dokumentacji projektowej niezbędnej do prawidłowego przygotowania, wykonania i rozliczenia inwestycji polegającej na utworzeniu zintegrowanego, multimodalnego węzła przesiadkowego wraz z powiązaniem układu komunikacyjnego z dworcem PKP/PKS we Włocławku.

To zadanie nr 1, będące częścią postępowania przetargowego w ramach zadania: „Rozwój zrównoważonego transportu zbiorowego poprzez poprawę efektywności energetycznej, wdrażanie technologii niskoemisyjnej we Włocławku, w ramach projektu BIT – CITY II”.

Za najkorzystniejszą została uznana oferta złożona przez MBZ Andler Tomczak, z ceną brutto wynoszącą 392 370,00 zł.

Specyfikacja przetargowa była podzielona na 2 zadania. Zadanie nr 2, czyli opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej niezbędnej do prawidłowego przygotowania, wykonania i rozliczenia inwestycji polegającej na przebudowie pasa drogowego w zakresie rozbudowy pętli/zatoki autobusowej w systemie Park & Ride nie znalazło rozstrzygnięcia.

Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ cena złożonej oferty przewyższyła kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.