Najlepsze polskie kabarety wystąpią niebawem we Włocławku. Kto przyjeżdża?

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Już za miesiąc 3 października we Włocławku najlepsze polskie kabarety zafundują widzom dużą dawkę śmiechu. Po rocznej przerwie Włocławek będzie gościł ponownie POLSKĄ NOC KABARETOWĄ 2015.

Zgodnie z dewizą, że śmiech to zdrowie kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia. Jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym artystycznym poziomie.

W niemal czterogodzinnym show na scenie pojawią się: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki oraz Ireneusz Krosny.

Na stanowisko prowadzącego wraca Kabaret Skeczów Męczących - zespół, który jak nikt inny wgryzł się w tematykę szpitalną, a publiczność wielokrotnie zabierał ze sobą m.in. do psychiatryka. U nas jak w NFZ - kolejki po bilety już się ustawiają, a grono profesjonalnych specjalistów w dziedzinie rozśmieszania zajmie się Wami fachowo i z uśmiechem na ustach.

Bilety w cenie: parkiet 100, 90, trybuny 75, 70 zł do nabycia:

Sklep Muzyczny „MUSIC JOKER” ul. Starodębska 10, tel. 54 231 10 76

Biuro Turystyczne „JOWISZ” róg Zduńskiej i Królewieckiej, tel. 54 232 56 51

Miejsce imprezy: Włocławek, Hala Mistrzów 3 PAŹDZIERNIKA 2015, godz. 19:00

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.