Obietnice wyborcze Prezydenta Wojtkowskiego. Co zrobił dla Włocławka przez 2 lata?

Fot. promocjewloclawskie.pl

Prezydent Włocławka podsumował wczoraj dwa lata swojej kadencji.

Ja sam jestem zaskoczony. Minęły dwa lata. Mamy połowę kadencji. Czułem się zobowiązany, by się spotkać  by przedstawić te główne postulaty, które udało się zrealizować. O planach jeszcze przyjdzie czas, jeszcze będziemy mówić. Dziś byśmy chcieli się skupić na tych głównych priorytetach, które kierowały naszą pracą przez te dwa lata i oczywiście były związane z tym programem wyborczym, który Państwu przedstawiłem w trakcie kampanii wyborczej.   - powiedział Marek Wojtkowski we włocławskim ratuszu.

Zadania zrealizowane na włocławskich osiedlach, przebudowa dróg i chodników, budowa placów zabaw i nowych połączeń komunikacyjnych, inwestycje w edukacji, projekty społeczne, programy z zakresu opieki zdrowotnej dla młodzieży, seniorów i osób z niepełnosprawnością; priorytety w obszarze rewitalizacji Śródmieścia, pilotażowy Program Oddłużanie były m.in.  przedmiotem wczorajszej prezentacji przedstawionej przez Prezydenta Miasta Włocławka.

Oddajemy do Państwa dyspozycji prezentację  zadań zrealizowanych przez prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego w pierwszych dwóch latach kadencji, tj. w latach 2015 – 2016.

Prezentacja składa się z kilku modułów, poświęconych odpowiednio: rewitalizacji, polityce społecznej i zdrowiu, edukacji, inwestycjom, gospodarce komunalnej, sportowi, kulturze i komunikacji społecznej we Włocławku.

Zobacz także: 

Wojtkowski zapowiada zmiany

Marek Wojtkowski złożył za pośrednictwem mediów gratulacje firmom pr

Wojtkowski: Spełnię oczekiwania mieszkańców

Marek Wojtkowski zasiądzie na fotelu prezydenta Miasta Włocławka.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.