Policyjny pościg ulicami Włocławka. Poszukiwany rozbił forda

Ucieczka przed policyjnym radiowozem zakończyła się „na sygnalizatorze”. Sprawca uciekał, bo bał się zatrzymania przez policję.

Wczoraj tuż przed godz.3 w nocy policyjny patrol zauważył przy ul. Wienieckiej jadące auto. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kierowca samochodu na widok policjantów zaczął szybko odjeżdżać. Takie zachowanie wzbudziło zainteresowanie policjantów, którzy postanowili go zatrzymać i sprawdzić, co jest tego powodem. Kierowca forda focusa nie reagował na dawane sygnały świetlne, uciekał dalej.

Kilkadziesiąt metrów dalej, u zbiegu ul. Wienieckiej i Okrzei uciekający fordem zakończył swoją jazdę. Kierowca forda uderzył w sygnalizator świetlny i uszkodził go. Na miejscu niezbędna okazała się pomoc straży pożarnej. 25-latek nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy. Jak stwierdził uciekał przed policyjnym radiowozem, bowiem wiedział, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy celem odbycia kary.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.