POLSKA NOC KABARETOWA już wkrótce we Włocławku

Śmieszne, bo polskie!

Tradycja i zabawa w najlepszym wydaniu!

Po niekwestionowanym sukcesie Polskiej Nocy Kabaretowej 2013 przyszedł czas na pracę nad kolejnym spektakularnym kabaretowym projektem. W odświeżonym i zaskakującym składzie, z zupełnie nowymi skeczami, pomysłami i energią czołówka polskich kabaretów pojawi się na największych scenach rozrywkowych w kraju. Polska Noc Kabaretowa 2014 tym razem prowadzona przez Kabaret Nowaki znów będzie śmieszyć i zachwycać. Nad zupełnie nową formułą Nowaki pracują wraz z Paranienormalnymi, Kabaretem Moralnego Niepokoju, Kabaretem Skeczów Męczących i Kabaretem Chyba. Polska Noc Kabaretowa to tradycja, która z roku na rok zadziwia coraz bardziej.

Bo tak to jest z tradycją, „że jeżeliby nam ktuś, na przykład, rozumiesz, porwał naszą furę i by go złapały to nam muszą oddać samolot, rozumiesz? To jest właśnie tradycja.”

Już 5 października  2014r. w  Hali Mistrzów we Włocławku  o godzinie 19:00.

Bilety:

Bilety w cenie 70, 65, 60, 55 zł do nabycia:

Sklep Muzyczny „MUSIC JOKER” ul. Starodębska 10, tel. 54 231 10 76

Biuro Turystyczne „JOWISZ” róg Zduńskiej i Królewieckiej, tel. 54 232 56 51

Informacje i zamówienia: 604 692 822

Komentarze

W przerwie niestety wraz z żoną zdecydowaliśmy się przerwać kabaretowanie z powodu tragicznego nagłośnienia, wwyższych rzędachnikt nie reagował śmiechem, bardziej było do płaczu, przypominało to przedstawienie mima z wielkim bełkotem z głośników, połowa tekstów była niezrozumiała. Panowie technicy zapraszam na szkolenia wraz z egzaminami, naprawdę warto się uczyć. Pozdrawiam.

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.