Próbował odebrać sobie życie w centrum Włocławka. Leżał już w kałuży krwi

Włocławscy mundurowi zapobiegli próbie samobójczej 41-latka, która miała miejsce we Włocławku w Śródmieściu. Mężczyzna chciał odebrać sobie życie w mieszkaniu, gdzie następnie pierwszej pomocy udzielili mu policjanci. Szybka reakcja mundurowych pozwoliła na uratowanie mu życia.

W sobotę (16.12.17) około 14.00 do dyżurnego policji zadzwonił mężczyzna informując, że w mieszkaniu, gdzie przebywa jest dużo krwi, po czym rozłączył się. Natychmiast zostali tam wysłani  mundurowi z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Na miejscu, pomimo wezwań policjantów, nikt nie otwierał drzwi. Okazało się jednak, że nie były one zamknięte na klucz, dzięki czemu mundurowi szybko weszli do środka. W jednym z pomieszczeń zauważyli leżącego mężczyznę, który miał zakrwawioną rękę. Natychmiast udzielili mu pierwszej pomocy, tamując krwawienie i wezwali pogotowie ratunkowe. Do czasu przyjazdu karetki policjanci kontrolowali czynności życiowe mężczyzny. 41-latek został zabrany do szpitala, gdzie opatrzono mu ranę. Następnie, mając w organizmie 1,6 promila alkoholu, wytrzeźwiał w policyjnym areszcie.

Szybko podjęte przez mundurowych działania pozwoliły na uniknięcie tragedii.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.