Tragedia na DK62 Włocławek – Brześć Kujawski: „Poszedł na czołówkę”. Sprawca wypadku nie żyje

W dniu 16 stycznia tuż po godz. 16.30 na drodze krajowej 62 pomiędzy Włocławkiem a Brześciem Kujawskim na wysokości Łuby ok. 2 km od zjazdu na autostradę A1 doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem 3 aut osobowych.

Kierowca Renault Kangoo podczas nieprawidłowego manewru wyprzedzania zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka Volkswagenem Golfem. Trzecie auto, które było wyprzedzane to Citroen Berlingo.

43-letni mężczyzna nieprawidłowo wyprzedzając  drugi pojazd doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem Golfem. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów. Sprawca zdarzenia zmarł w szpitalu. W zdarzeniu ucierpiała również kobieta – informuje Krzysztof Jastrzębski rzecznik prasowy Policji we Włocławku.

W wyniku tego wypadku 3 osoby zostały przewiezione do szpitala we Włocławku. Jedną z nich był sprawca wypadku, który zmarł w wyniku doznanych obrażeń w szpitalu.

Zgłoszenie włocławska straż pożarna otrzymała ok. godz. 17 stej. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy.

Po przybyciu dwie osoby znajdowały się już pod opieka zespołu ratownictwa medycznego. Natomiast jeśli chodzi o trzeciego uczestnika musieliśmy podjąć czynności polegające na wykonaniu dostępu do tej osoby przy użyciu narzędzi hydraulicznych – mówi Magdalena Betlińska rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku.

Na czas prowadzonych działań droga krajowa była zamknięta. 

Komentarze

tak barany jeżdżą!!!!!

''Jedną z nich był sprawdza wypadku, który zmarł w wyniku doznanych obrażeń w szpitalu." Nie wiem kto to pisał, ale błąd ortograficzny jest wręcz śmieszny... Powinno być: SPRAWCA, a nie ''sprawdza''.

Trzeba było dłużej czekać na straż żeby wycięci tego faceta pół. Godziny?? Może by wyj

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.