Tumany kurzu i pyłu. Zobacz jak się sprząta we Włocławku [VIDEO]

Fot. screen film / przekazany przez czytelnika

Zarówno przechodniom jak i kierowcom we Włocławku  doskwierają unoszące się w powietrzu tumany kurzu, które wręcz utrudniają swobodne oddychanie.

Dołącz do nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiedz się więcej

Takiego kurzu na ulicach Włocławka  dawno nie było. W mieście pojawiły się zamiatarki, które mają za zadanie oczyścić jezdnie na całej szerokości z piasku, kurzu i innych zanieczyszczeń.

Kłęby kurzu, a w nich prawie niewidoczna maszyna do zamiatania ulic. Tak właśnie wygląda sprzątanie ulic we Włocławku - komentują kierowcy.

W trakcie ich pracy wymieszany z solą piach, który został na ulicach po zimie wzbija się w powietrze.

Przechodnie i kierowcy zmuszeni są do wdychania tumanów kurzu i pyłu. Nie jest to obojętne dla zdrowia mieszkańców Włocławka. Brudzą się również odzież i auta. A to nie koniec. Kurz przez otwarte okna wpada także do mieszkań. Po każdym przejeździe zamiatarki mieszkańcy muszą umyć samochody i okna.

To jakiś horror. Kurz i piach dostał mi się do oczu wręcz zgrzytał między zębami - komentuje jeden z przechodniów.

Kierowcy twierdzą, że przejazd samochodem za maszyną do sprzątania ulic przypomina im podróż pustynnym szlakiem.

Tak czy owak kurz przeszkadza, a jak szybko zniknie z ulic? Wkrótce się przekonamy.

Wątpliwości mieszkańców Włocławka budzi również fakt, czy podczas zamiatania szczotki zraszane są wodą, co zminimalizowałoby z pewnością unoszenie się kurzu.

Przechodniom, właścicielom zaparkowanych i przejeżdżających samochodów, lokatorom świeżo wysprzątanych mieszkań na długo zapadną w pamięci te przedświąteczne porządki

Poniżej prezentujemy film nadesłany przez zatroskanego i zbulwersowanego mieszkańca.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.