W niedzielę koncert Roberta Kasprzyckiego "NIEBO DO WYNAJĘCIA"

Robert Kasprzycki to znany śpiewający autor, ale i showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru zagra długo oczekiwany koncert we Włocławku. Piotr Bałtroczyk określił go jako „znakomitego pieśniarza lirycznego z wybitnym zacięciem satyrycznym”.

Poeta i bard, który słowem i ciepłym głosem potrafi zaczarować rzeczywistość. Jeden z najbardziej znanych reprezentantów polskiej piosenki autorskiej. Kasprzycki to wrażliwy poeta o zacięciu metafizycznym. Jego wiersze wyróżnia nieczułostkowa wrażliwość, autoironia, sarkastyczny ogląd świata oraz wisielcze poczucie humoru. Muzyk i kompozytor, który okazjonalnie bywa również recenzentem muzycznym, felietonistą i krytykiem literackim. Zawsze gra na 100 proc., a niezwykły melanż słownej woltyżerki, muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawia, że jego koncerty stają się naprawdę niezapomnianym przeżyciem - tak napisano kiedyś o Robercie Kasprzyckim. Na koncercie nie zabraknie też znanych utworów z poprzednich płyt artysty i znakomitych kabaretowych parodii. Akompaniować mu będzie zespół znakomitych instrumentalistów, z którymi na stałe współpracuje (Krzysztof Wyrwa – bas, Maks Szelęgiewicz – gitara, Adam Zadora – perkusja). Będzie to niezapomniana muzyczna uczta.

KONCERT ODBĘDZIE SIĘ 6 SIERPNIA O 19.30 NA DZIEDZIŃCU CK „BROWAR B.”.

Bilety po 15 zł w kasie „Browaru B.” pon.-pt. 8.00-16.00 i godzinę przed koncertem.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.