Włocławskie szkoły i pracodawcy zaprezentują swoją ofertę na targach

W dniach 23 - 24 marca w Hali Mistrzów odbędą się Włocławskie Targi Szkół Pracy i Rzemiosła.

Fotorelacje z roku ubiegłego znajdziesz tutaj (kliknij)

W pierwszym dniu imprezy zaprezentują się m.in. szkoły ponadgimnazjalne z Włocławka, a rzemieślnicy zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Różnych prezentować będą wykonywane zawody oraz swoje przedsiębiorstwa.

Drugi dzień będzie należał do wyższych uczelni oraz placówek niepublicznych. Ponadto, kilkudziesięciu pracodawców zaprezentuje swoje przedsiębiorstwa i przedstawi oferty pracy; również agencje pośrednictwa pracy przygotują aktualną ofertę zatrudnienia.

W trakcie Targów młodzież będzie mogła skorzystać z konsultacji doradców zawodowych z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Wraz z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną współorganizatorami Włocławskich Targów Szkół Pracy i Rzemiosła są: Cech Rzemiosł Różnych, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Powiatowy Urząd Pracy.

PROGRAM:

23 marca, godz. 9.00 - 13.00 to dzień poświęcony kształceniu na poziomie szkół ponadgimnazjalnych. Przewidziano m.in. prezentacje szkół i kształcenia zawodowego. Przedstawiona zostanie oferta lokalnego rzemiosła. Chętni będą mogli skorzystać z konsultacji z doradcami zawodowymi.

24 marca, godz. 10.00 - 14.00 to dzień poświęcony rynkowi pracy oraz edukacji policealnej i wyższej. Przewidziano m.in. prezentacje przedsiębiorstw oraz instytucji, oferty pracy, konsultacje z doradcami zawodowymi, a także oferty szkół policealnych i uczelni wyższych.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.