Zima wraca do Włocławka? Przed nami kolejne przymrozki

Przed nami kolejna zimna noc. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy wydało ostrzeżenie przed przymrozkami.

W całej Polsce od kilku dni przeżywamy załamanie pogody. W niektórych częściach Polski pada śnieg i występują przymrozki. To zjawisko ma miejsce również w naszym regionie.

Wczoraj od godz. 22:00 do godz. 7:00 dnia 19.04.2017 na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego temperatura spadła do -2°C, zaś przy gruncie do -4°C.

Prognozy meteorologów na dzisiejszą noc również nie są optymistyczne. Synoptycy ostrzegają, że w naszym regionie pojawią się przymrozki.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że od godz. 21:00 dnia 19.04.2017 do godz. 07:30 dnia 20.04.2017 na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego prognozuje się spadek temperatury do -3°C, zaś przy gruncie do -5°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Stopień zagrożenia: 1.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.