Zmiany rozkładów jazdy i czasowa zmiana trasy linii autobusowej we Włocławku

W związku z robotami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ulic Brzezinowej i Szkolnej, od godz. 10.00 w piątek 20.04.2018r. czasowej zmianie ulegnie trasa linii autobusowej nr 17.

Autobusy tej linii w obu kierunkach jeździć będą ulicą Botaniczną.

Czasowo zawiesza się przystanki zlokalizowane na ul. Szkolnej. Ich rolę przejmą przystanki Jana Pawła II/ Szkolna (w stronę centrum) i Jana Pawła II/ Wiązowa (w kierunku pętli).

Przystanek Brzezinowa/Botaniczna (w kierunku centrum) zostanie ustawiony przy ulicy Brzezinowej, około 50m przed skrzyżowaniem z ulicą Botaniczną.

Zmiana obowiązywać będzie do 31 maja 2018r.

Jednocześnie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje, że w związku z realizacją części postulatów  pasażerów oraz wskutek dopasowania czasów przejazdów autobusów do aktualnych warunków  ruchu, od wtorku 24 kwietnia zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 4 (Promienna - Łęg - Promienna) linii  nr 8  (Promienna - Modzerowo - Promienna) i linii nr 19 (Promienna - Rybnicka - Promienna).

Szczegóły znajdują się w zakładce: rozklad.mpk.com.pl.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.