Patronat medialny

Obejmiemy patronatem medialnym ciekawe wydarzenia i imprezy. Jeżeli organizujesz koncert, bal charytatywny, wystawę, spotkanie lub jakiekolwiek inne wydarzenie – dajcie nam znać na adres promocjewloclawskie@wp.pl

Z naszej strony zapewniamy:

- umieszczenie zapowiedzi wydarzenia (opis, harmonogram, zdjęcia, w dziale "Kalendarz imprez" oraz w jednym z działów informacyjnych: Sport, Kultura i rozrywka, Informacje lokalne, Szkoły, Gospodarka),
- artykuł oraz fotoreportaż z imprezy winny być każdorazowo uzgadniane indywidualnie z redakcją Portalu Promocje Włocławskie,
 

Od organizatora wydarzenia oczekujemy:

- umieszczenia informacji o promocjewloclawskie.pl na liście oficjalnych patronów medialnych, na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia wraz ze znakiem graficznym – jeśli oczywiście taka jest.
- umieszczenia informacji o patronacie medialnym promocjewloclawskie.pl na programie, plakatach, ulotkach, zaproszeniach, biletach i innych materiałach promujących wydarzenie.
- w przypadku imprez płatnych – umożliwienie wstępu w celu wykonania relacji oraz – w miarę możliwości – przekazanie portalowi promocjewloclawskie.pl uzgodnionej wcześniej ilości biletów w celu rozdysponowania w konkursach dla internautów.

Patronat medialny przyjmowany przez serwis promocjewloclawskie.pl nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi lub materialnymi w stosunku do każdej ze stron. Stanowi formę dobrowolnej współpracy mającej na celu promocję wydarzenia oraz promocję medium elektronicznego – w tym wypadku serwisu promocjewloclawskie.pl wśród uczestników wydarzenia.
Każdorazowo prośba o patronat medialny jest rozpatrywana indywidualnie jak również indywidualnie są ustalane warunki współpracy. Na prośbę organizatora mogą zostać ustalone szersze warunki współpracy w ramach patronatu medialnego nawet w formie pisemnej poprzez podpisanie porozumienia.

Redakcja portalu Promocje Włocławskie zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania przygotowanych materiałów.
Redakcja portalu zastrzega w szczególnych przypadkach prawo do nie podejmowania współpracy, bez podania przyczyn.

» Kalendarz imprez

  • czwartek, 24 Maj, 2018
  • sobota, 26 Maj, 2018
  • niedziela, 27 Maj, 2018
  • niedziela, 27 Maj, 2018
  • czwartek, 31 Maj, 2018
  • niedziela, 3 Czerwiec, 2018
  • czwartek, 7 Czerwiec, 2018
  • niedziela, 10 Czerwiec, 2018