18-letni sprawca wielokrotnych przestępstw zatrzymany. Postawiono mu 19 zarzutów

Fot. KPP Lipno

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Skępem ustalili i zatrzymali 18- letniego sprawcę wielokrotnych włamań m.in. do domków letniskowych i remizy strażackiej.

W ostatnich miesiącach na terenie gminy Skępe dochodziło do włamań do domków letniskowych oraz włamania do remizy strażackiej. Łupem sprawcy padały głównie elektronarzędzia, sprzęt RTV i AGD.

W wyniku wytężonej pracy policjanci ustalili i zatrzymali 18- letniego mieszkańca gminy Skępe. Po przeszukaniu pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych sprawcy, funkcjonariuszom udało się odzyskać część przedmiotów pochodzących z przestępstw.

Mężczyźnie postawiono 19 zarzutów kradzieży z włamaniem. Sprawca przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze. O jego dalszych losach zadecyduje Sąd.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.