Niepokorny rowerzysta. Trzykrotnie tego samego dnia złamał zakaz ...

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

W poniedziałek (15.01.) policjanci z Aleksandrowa trzy razy, zatrzymali tego samego rowerzystę, który posiadał sądownie orzeczony zakaz kierowania jednośladem. Każdego zatrzymania dokonał inny patrol. Rowerzysta odpowie za trzykrotne złamanie zakazu sądowego.

Do pierwszego zatrzymania doszło około godziny 11.30 w Łazieńcu. Dzielnicowi z Ciechocinka w trakcie kontroli ustalili,że 62-letni rowerzysta posiada sądownie orzeczony zakaz kierowania rowerami. Po zakończonych czynnościach mężczyzna, już na pieszo skierował się do miejsca zamieszkania. Jednak już po dwóch godzinach został zatrzymany, tym razem przez dzielnicowych z Aleksandrowa, gdy jechał rowerem w Konradowie. Na tym nie koniec.

Niepokorny rowerzysta nie przejął się „podwójnym” zatrzymaniem i popołudniu ponownie wsiadł na rower. Tym razem wpadł w ręce aleksandrowskiej drogówki w Słomkowie. Tym samym 62-latek trzykrotnie złamał sądowy zakaz tego samego dnia. Teraz pechowemu rowerzyście grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.