Pijany zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do wypadku

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

W policyjnym areszcie wylądował 54-latek, który nietrzeźwy spowodował kolizję drogową. Grozi mu wysoka grzywna, do dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (26.11.2017r.) w Kłonowie (gm. Radziejów) o godz. 16:15. Policjanci ogniwa ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut.

Na miejscu okazało się, że 54-latek kierujący fiatem, zjechał na przeciwległy pas drogi i doprowadził do zderzenia, z prawidłowo jadąca toyotą. Szczęśliwie obyło się bez obrażeń.

Mundurowi stwierdzili, że 54-latek jest pijany. Wydmuchał prawie 2,1 promila. Prosto z drogi trafił do aresztu. Wczoraj po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty, kierowania w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania kolizji drogowej.

Grozi mu wysoka grzywna, do dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

W.powiecie radziejowskim potrafią zatrzymać,we włocławskim nie ,by chodzil wolno,

Takiego to odrazu do aresztu. A ten co w Szpitalu spowodował wypadek po pijanemu i 3 młodych osób z ciężkimi obrażeniami. To on sobie chodzi.

A pan że Szpitala to co miał immunitet że wydmuchał też coś ok 2 i jakoś nikt mu zarzutów nie postawił i do aresztu nie zabrał. Bogaty zawsze będzie miał lepiej trzeba tylko wiedzieć komu ile

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.