Zderzenie ciężarówki z oplem w regionie [ZDJĘCIA]. Kilkumiesięczne dziecko w szpitalu

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w  Samszycach  na drodze wojewódzkiej nr 267.  Uderzenie ciężarówki w tył opla było tak mocne, że urwało koło od pojazdu. Sprawca zdarzenia otrzymał mandat i punkty karne.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (11.07.2017r.) około godziny 14.00 w  Samszycach na drodze nr 267. Jak ustalili policjanci, trzy osoby w tym kilkumiesięczne dziecko podróżowało oplem astra. Gdy jego kierowca zwolnił, gdyż zauważył na drodze drewnianą belkę, w tył jego pojazdu z impetem uderzyła ciężarówka. Uderzenie było tak silne, że urwało koło z osobówki i wepchnęło ją do rowu. Kilkumiesięczne dziecko z opla zostało przewiezione na badania do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, którzy byli trzeźwi. Funkcjonariusze ustalili, iż przyczyną kolizji było   niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy  pojazdami.

Za spowodowanie kolizji 40-letni kierowca ciężarówki  otrzymał mandat  oraz punkty karne.

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.